Kadıköy Koltuk Yıkama Hizmet Detayları


Kadıköy Koltuk Yıkama firmamızın koltuklarınıza hangi işlemleri uyguluyor?

Koltuk Yüzeyine Uygun Araçlar


Koltuk yüzeyine uygun araçlar kullanılarak yapılan yıkama ile koltuklarınız ilk aldığınız andaki temiz görüntüsüne kavuşturulmaktadır. İnsan sağlığı göz önünde tutularak özenle seçilen temizlik ürünleri ve araçları sayesinde derinlemesine bir temizlik yapılarak hijyen bir yıkama sağlanmaktadır. Son sistem yıkama teknolojileri ile hassas bir yıkama yapılarak koltuk yüzeyine zarar verilmeden titiz bir temizlik gerçekleştirilmektedir.

Yüksek Kalite Malzeme Kullanımı


Yüksek kalite malzeme kullanımı ile çıkarılması neredeyse imkânsız denebilecek zorlu ve inatçı lekeler kolaylıkla söküp atılabilmektedir. İnsan ve çevre sağlığı bakımlarından herhangi bir zararı bulunmayan ürün kullanımı ile koltuklarınızda bulunan lekeler son derece hassas bir şekilde mobilyalarınızdan çıkarılmaktadır. Koltuk yüzey kaplamalarının malzemelerine uygun olarak seçilen kaliteli temizlik ürünleri sayesinde koltuklarınıza herhangi bir zarar verilmeden yıkama yapılmaktadır.

Lekelere Özel Çözüm


Lekelere özel çözüm üreterek koltuk yüzeylerinde bulunan kumaşa zarar vermeden profesyonel bir yıkama gerçekleştirilmektedir. Yağ, mürekkep, yiyecek, içecek gibi çeşitli etkiler sonucu oluşmuş lekelere karşı kullanılması gereken ayrı formüller uygulanarak koltuk yüzeylerinde bulunan inatçı lekeler söküp atılabilmektedir. Uygulanılan leke çıkarma yöntemleri sayesinde neredeyse çıkarılması imkân dâhilinde olmayan zorlu lekeler koltuk kumaşları yıpratılmadan çıkarılabilmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz

Kadıköy Koltuk Yıkama firmamız sizlere sadece koltuk alanında değil, aynı zamanda Halı ve Araç Koltuk Yıkama hizmetindede yardımcı olmaktadır.

Kadıköy Halı Yıkama

Halılar, kullanıldıkları alanın temiz ve hijyenik görünmesini sağlayan en önemli eşyalardan biridir. Kişilerin evde yapacakları silme ya da yıkama işlemleri, halıların derinlemesine temizlendiği anlamına gelmemektedir. Yanlış temizlik eylemleri sonucu halıların içinde biriken zararlı mikroorganizmalar ve kirlerin tamamen temizlenmesi için profesyonel bir işlem uygulanmalıdır. Kadıköy halı yıkama firmamız, kişilerin kullanmakta olduğu halıların ilk günkü hijyenine kavuşması adına son derece gelişmiş ekipmanlar ve organik temizleme solüsyonları kullanmaktadır. Alanında uzman personellerimiz, halı yıkama işlemlerini büyük bir titizlik ile tamamlamakta ve halıların deforme olmasını engellemektedir. Firma yetkililerimiz, temizlenmesi gereken, halılarınızı kapınızdan almakta ve en kısa süre içinde gerekli temizlik aşamalarından geçirerek, sizlere teslim etmektedir. Sizlerde kahve, çay, nar ve yemek gibi aklınıza gelebilecek tüm lekelerden, yılların tecrübesi ile hizmet veren firmamız sayesinde kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Kadıköy Koltuk Yıkama

Özellikle evlerde en çok kullanılan eşyaların başında yer alan koltuklar, kullanım hızı ile doğru orantılı bir şekilde kirlenmektedir. Kirlenen koltuklar kötü bir görüntü oluşturmasının yanı sıra, hijyenik olarak da sağlıksız bir yaşam alanı oluşmasına neden olmaktadır. Tüm kir, toz, ter ve zararlı mikroorganizmaları içine hapseden koltuklar, düzenli olarak temizlenmediği takdirde leke oluşumuna neden olmaktadır. Kadıköy Koltuk Yıkama firmamız, kullandığı son teknoloji ekipmanları ve organik solüsyonları ile en zorlu lekelerin bile kolaylıkla üstesinden gelmektedir. Büyük bir titizlik ile yıkama işlemi yapan firmamız, koltukların ilk günkü haline kavuşmasını sağlamaktadır. Firmamız, yaşam alanlarındaki hijyenik şartları korumak adına altı ayda bir düzenli olarak yıkama işlemi yaptırılması gerektiğini belirtmektedir.

Kadıköy Yatak Yıkama

Yataklar gün sonu kişilerin dinlenmesi için ihtiyaç duyduğu en önemli eşyalar arasında yer almaktadır. Kişilerin uzun süreler geçirdiği yataklar, konforlu ve rahat olmasının yanı sıra, hijyenik de olmalıdır. Birçok zararlı bakteri, toz, kıl, deri parçası ve maytları barındıran yataklar belirli aralıklar ile havalandırılmalı ve profesyonel yıkama işlemi yapılmalıdır. Kadıköy yatak yıkama firmamız, kişilerin daha sağlıklı bir yatakta uyuması, alerji, yorgunluk ve öksürük gibi hastalıklardan korunması adına derinlemesine temizlik hizmeti vermektedir. Profesyonel bir ekip ve donanımlı ekipmanlar ile hizmet veren firmamız, temizleme işlemi sırasında yatakların zarar görmesini engellemektedir. Yüzde yüz organik ürünler ile yıkama işlemi yapan ve kurutma makineleri ile yatakların içinde nem oluşmasını engelleyen firmamız, kişilerin yataklarının dayanıklılığının ve kullanım ömrünün uzamasını sağlamaktadır.

Kadıköy Araç Koltuk Yıkama

Araç koltukları seyir halinde yaşanan dikkatsizlikler ve ihmalkarlıklar yüzünden en sık kirlenen ama temizliği en çok ihmal edilen eşyalar arasında yer almaktadır. Halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, gibi birçok alanda profesyonel hizmet veren firmamız, araç koltuğu yıkama konusunda da yıkama hizmeti vermektedir. Kadıköy araç koltuk yıkama firması olarak, ilk işimiz araç koltuklarınızda var olan lekeleri incelemek ve lekelerin türüne uygun solüsyonlar hazırlamaktır. Solüsyonlar ile temizlemeye başlanmadan önce uzman ekibimiz koltukları dezenfekte ederek tüm zararlı bakterilerden arınması sağlanmaktadır. Vakum başlıklı makineler ve özel solüsyonlar ile derinlemesine temizlenen koltuklarda mevcut tüm lekeler çözünmekte ve koltuklar ilk günkü görüntüsüne kavuşmaktadır. Koku ve nem oluşumunu engellemek adına koltukların içinde var olan su büyük bir oranda çekilmekte ve araç koltuklarının yıkanma işlemi tamamlanmaktadır.

Kadıköy Battaniye Yıkama

Özellikle kış aylarında kişilerin en büyük ısıtıcısı olan battaniyeler, düzenli olarak temizlenmeli ve gerekli hijyenin sağlanması gerekmektedir. Evlerde bulunan çamaşır makineleri yorgan ve battaniye gibi ağır kütleli eşyaların yıkanması sırasında zarar görebilmekte ve çeşitli sorunların doğmasına neden olabilmektedir. Ayrıca bireysel yöntemler kullanılarak yıkanan battaniyelerin kuruması sırasında, battaniyeler yeniden toz ve zararlı bakterileri içine hapis edebilmektedir. Kadıköy battaniye yıkama alanında da hizmet veren firmamız, son teknoloji endüstriyel makineler eşliğinde battaniyelerinizi yıkamakta ve kapalı alanlarda kurumasını sağlayarak, bakteri oluşumunu engellemektedir. İki bin yedi yılından buyana kaliteli ve profesyonel bir şekilde İstanbul'un birçok semtine hizmet veren firmamız, temizlenmesi gereken battaniyeleri kapınızdan almakta ve gerekli işlemleri tamamladıktan sonra en hijyenik şekilde sizlere ulaştırmaktadır.

Kadıköy Yorgan Yıkama

Evlerimizde sık sık kullandığımız ve yün, pamuk, elyaf gibi çeşitleri bulunan yorganlar, vücudumuz ile en sık temas halinde bulunan ev tekstili ürünlerinden biridir. Özellikle kış aylarında vazgeçilmezlerimiz arasında yer alan yorganların hijyenine ne kadar dikkat edildiği önemli bir sorudur. Kadıköy Yorgan Yıkama Firması olarak, evlerinizde kullandığınız tüm yorganları kapınızdan alıyoruz. İlk olarak yorganlarda leke bulunuyorsa özel solüsyonlar ile lekeleri yumuşatıyor ve lekelere müdahale ederek eşyalarınızın lekelerden arınmasını sağlıyoruz. Daha sonra lekelerini yumuşatmak üzere hazırladığımız yorganları gelişmiş sanayi tipi çamaşır makineleri ve özel deterjanlar ile yıkıyor, kapalı alanlarda kurutmaya bırakıyoruz. Yorganların tamamen kurumasını, nem yapıp bakteri oluşumuna mahal vermemesini bekliyor ve ambalajlayarak, ilk günkü temizliğinde sizlere teslim ediyoruz.

Koltuklarınızı uygun fiyata yıkatmak ister misiniz?

Kadıköy Koltuk Yıkama firmamız siteye özel indirimden yararlanmanız için sizlere ayrı bir seçenek sunmakta!