Şirketimizin Geçmişi

Firmamızın detayları bilgilerine bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Kurulduğu 2007 yılından itibaren müşterilerine profesyonel halı ve koltuk yıkama hizmeti veren Kadıköy koltuk yıkama sektörün en iyileri arasında yerini almıştır. Tecrübeli ve öz disiplinli çalışanları ile son derece seçkin bir yıkama hizmeti veren firmamız halı ve koltuklarınızda çeşitli etkiler dolayısıyla oluşmuş tüm lekeleri ortadan kaldırmaktadır. Halı veya koltuklarınızı üretildiği malzemeye uygun çözümler ile yıkama işlemini gerçekleştiren deneyimli ve kalifiye ekibimiz ile koltuk takımı veya halılarınıza zarar verilmeden temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Özenle yapılan yıkama işlemi ile koltuk ve halılarınızda gerekli hijyen sağlanmaktadır. Kusursuz olarak verilen yıkama hizmetimiz sayesinde sevdiklerinizle temiz ve ferah bir ortamda vakit geçirmeniz temin edilmektedir. Sadece lekelerin değil istenmeyen kokularında kalıcı olarak giderilmesi ile mükemmel bir yıkama hizmeti sunulmaktadır. Kullanılan son sistem araç ve donanımlar sayesinde zararlı organizmaların halı ve koltuklarınızdan uzaklaştırılması sağlamaktadır. Üstün teknoloji kullanılarak yapılan temizlik hizmetleri ile mümkün olan en üst hijyen temin edilmektedir.

Son Teknoloji Kadıköy Koltuk Yıkama Fabrikası
Son sistem ekipmanlar ile donatılmış Kadıköy koltuk yıkama fabrikası ile söküp atılması imkânsız olarak görülen can sıkıcı lekeler koltuklardan çıkarılmaktadır. Koltuklara nüfuz etmiş inatçı ve zor lekeler uygun yöntemler kullanılarak fabrikamızda ilk günkü haline getirilmektedir. Yağ, boya, yiyecek, içecek gibi lekeler ile nasıl baş edilmesi gerektiği bilen tecrübeli personelimiz sayesinde koltuklarınızda bulunan problemli alanlara uygun çözümler üretilmektedir. Kullanılan kaliteli temizlik ürünleri ile temizlik işlemi kısa sürelere indirilerek koltuklarınız kısa sürede teslim edilmektedir. Yerinde temizlik opsiyonlarını da uygulayan firmamız ile yıkama ihtiyaçlarınızın anlık olarak giderilmesi sağlanmaktadır. Detaylı ve hassas bir temizliğin adresi olan firmamız ile koltuklarınızda yıpranma, renk atması gibi bir sorun oluşmadan profesyonel bir yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Yapılan hassas koltuk yıkama işlemi sayesinde koltuk takımları daha uzun süreler kullanılabilmekte ve yeterli bir tasarruf edilmesi sağlanabilmektedir. İstanbul’da çoğu bölgeye hızlı servis verilerek profesyonel hizmetten daha fazla müşterimizin yararlanması amaçlanmaktadır.

Kadıköy halı yıkama ile halılarınız detaylı şekilde tecrübeli personellerimiz tarafından kaliteli ürünlerle temizlenmektedir. Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yaptığınız görüşmeler sonucu derhal harekete geçen teslimat ekimiz sayesinde kısa sürede halılarınız evinizin kapısından alınmaktadır. Halı yıkama uzmanlarımızca yapılan inceleme sonucunda halılarınızın dokuma özelliğine uygun olarak temizleme yöntemleri ve ürünleri seçilmekte, halılarınıza titiz ve hassas bir yıkama uygulanmaktadır. Sağlık ve çevre yönünden hiçbir sakınca içermeyen temizlik ürünleri kullanılarak hijyen ve çevre dostu bir yıkama işlemi uygulanmaktadır. Yıkamanın büyük bir bölümünün otomasyon ile sağlanması sebebiyle kusursuz bir halı yıkama hizmeti verilmektedir. Mümkün olduğu kadar kısa sürede yıkama işlemi sağlanarak bir an önce halıların müşterilere kusursuz teslimi amaçlanmaktadır. Belli kriterler altında halılarınızın aynı gün içerisinde temizlenerek teslim etme imkânlarını da sunan firmamız ile acil ihtiyaçlarınız giderilebilmektedir.

Kadıköy Uygun Fiyatlı Koltuk Yıkama
Kadıköy uygun fiyatlı koltuk yıkama arayanların ilk tercihi olan firmamız rekabetçi fiyatlar uygulamaktadır. Temel olarak sıkı bir müşteri memnuniyeti politikası izlenerek ekonomik ve cep dostu fiyatlar ile profesyonel bir yıkama hizmeti verilmektedir. İstanbul’un birçok bölgesine hizmet veren firmamız ile halı ve koltuklarınıza kısa sürede üstün bir temizlik, uygun fiyatlar ile uygulanmaktadır. İletişim numaralarımızdan bize ulaşmak suretiyle güncel fiyatlarımız hakkında bilgilendirme talep edilebilmektedir. Piyasa içerisinde rekabetçi fiyatları ile dikkat çeken işletmemizin profesyonel halı ve koltuk yıkama hizmetlerinden faydalanmak için sizde müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilir, hassas ve hijyen bir yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Çalışırken Fotoğraflarımız

Koltuklarınızı uygun fiyata yıkatmak ister misiniz?

Kadıköy Koltuk Yıkama firmamız siteye özel indirimden yararlanmanız için sizlere ayrı bir seçenek sunmakta!